1. ULUSAL BİYOLOJİK BİLİMLER KONGRESİ

16 - 17 - 18 Aralık 2021  | Online

16-18 Aralık 2021 tarihleri arasında ‘online' olarak gerçekleştirilecek ‘I. Ulusal Biyolojik Bilimler Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız. Kongre, içerisinde birçok Biyolojik Bilimler alanında faaliyet gösteren birçok teşkilatın barındığı TBBA ve TBD önderliğinde düzenlenmiştir

 

ULUSAL BİYOLOJİK BİLİMLER KONGRESİ Kopyası (2).png

Hoşgeldiniz

I. ULUSAL BİYOLOJİK BİLİMLER KONGRESİ

(16-18 Aralık 2021)

 

Değerli meslektaşım,

16-18 Aralık 2021 tarihleri arasında ‘online' olarak gerçekleştirilecek ‘I. Ulusal Biyolojik Bilimler Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız.

 

Kongre, içerisinde birçok Biyolojik Bilimler alanında faaliyet gösteren birçok teşkilatın barındığı TBBA ve TBD önderliğinde düzenlenmiştir. Bundan sonraki süreçte de her yıl genişletilerek düzenlenmesi planlanmaktadır. Tamamen gönüllülük esasına dayanan kongremizde Biyolojik Bilimler alanındaki lisans ve lisansüstü öğrencilerine  ilham ve fikir verilmesi ve öğrencilerimizin bilgi dağarcığının arttırılması hedeflenmektedir. Diğer yandan bütün biyolojik bilimlere gönül vermiş bilim insanlarını, biyo-girişimcileri ve genç meslektaşlarımızı bir araya getirerek bilimin gelişmesine katkı sağlamak amaçlanmaktadır. Kongre kapsamında özet ve tam metin bildiriler kabul edilerek kongre kitapçığı (e-kitap) yayımlanacaktır. Genç meslektaşlarımızla kendi fikir ve hedeflerini anlatabilecekleri ‘Fark- Et Beni’ etkinliği düzenlenerek ayrıca Kariyer Paneli sayesinde ilham alabilmesi ve geleceğine yön verebilmesi sağlanacaktır.

Kongre ONURSAL Başkanı; Prof. Dr. Ali  Demirsoy                                                     

Destekleyenler

biltek logo.png
logo Final-1_edited.jpg
JUNIOR_BIOLOGISTS__LOGO2-removebg-preview.png
index.jpg
BASKENT-HABER_350x100-1.jpg